Zajímavosti

Co pomáhá na kocovinu a jak se jí rychle zbavit

Komentáře

No ano, nepít alkohol.. Ale co když ho vypijete ze strachu a z donucení? A pak se motáte a cítíte se divně a slabě jako při nemoci, nejste zvyklí se takto cítit, a nepřejete si takto se cítit..
Proto mě zajímá.. Co s tím? Jak se cítit zase jako před tím a to pokud možno i hned?

No já na kocovinu trpím docela dost . Do 20 let to bylo vše v pohodě , ale jak člověk stárne, je to čím dál horší . Většinou žaludeční nevolnost mám ještě 2 dny a podrážděnost a menší depresi . Co mi zabírá , tak samozřejmě hodně pít čistou vodu , doplnění vitamínů a dát si lék Lagosu , ten má v sobě hodně ostropestřece a chrání a rychleji regeneruje játra , všem doporučuji , dělá opravdu zázraky . Já už moc nepiju , protože mám fakt hodně hnusný kocoviny . Který odnáší moje psychika , jako je úzkost a deprese , proto se snažím pít hodně málo , max jednou měsíčně pár pivek . Teď v sobotu jsem to dost přehnal , zhruba 12 piv a půl litru vína , no je mi zle ještě dneska v pondělí . Zítra už bych měl být v pohodě . A alkohol teď nechci dlouho vidět , hodně dlouho 🙂. Jen čas léčí opravdovou kocovinu , bohužel .

Zas mi to nejde starý sowtear

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost