Nicole Škorpilová

Autorka Nicole Škorpilová

Nicole studovala tvůrčí psaní, pracovala v knižním nakladatelství, a až když získala trochu zkušeností, sebrala odvahu a začala sama psát. Kromě toho ráda čte a cestuje a s tím vším má spojené i dobré jídlo a pití. Preference se jí s věkem i chutěmi mění, ale pokud jde o alkohol, její oblíbenou stálicí zůstává Jack Daniel’s. Má velmi vrtkavý vztah k vínu – jednou za čas si od něj dává pauzu a pak se k němu zase vrací – a z míchaných drinků nepohrdne provařeným Aperol Spritzem, ale má také ráda Moscow Mule a jakýkoli druh Daiquiri.

Chcete napsat autorce? Klikněte zde a pošlete nám e-mail

Profil autorky na dalších webech:

WebZive.cz

- Fightlive.cz

- Rexter.cz

Další informace naleznete zde: Naše redakce


Pivní guláš – recepty na nejlepší guláš na pivu

Pivo je vůbec nejoblíbenější nápoj Čechů, a tak není překvapením, že je populární i jako neodmyslitelná součást mnoha pokrmů, jako je pivní guláš.

 

Valentýnský drink: překvapte na Valentýna speciálním koktejlem

Blíží se Valentýn, a tak většina zamilovaných vymýšlí pro svou drahou polovičku ideální program. Zahrňte do něj i překvápko v podobě speciálního drinku.

 

Alkohol v akci: Kde sledovat slevy na alkohol a kde mají alkohol v...

Většinou je cena alkoholu úměrná jeho kvalitě. Ne vždycky je ale nutné dát za dobré pití majlant. Stačí sledovat slevy. Přečtěte si, kde najít alkohol v...

 

Nejlepší horká čokoláda – recept na vánoční horkou čokoládu

Čokoláda patří mezi nejoblíbenější potraviny vůbec a každý její milovník ji v zimě ocení tekutou a teplou. Jak si udělat tu nejlepší horkou čokoládu?

 

Coca Cola Vánoční kamion – trasa a program zimy 2022

Legendární Coca Cola Vánoční kamion projede doslova celou naší republikou. Jeho trasa vede skrz třicet měst a návštěvníky čeká nabitý program.

 

Metaxa, zlato v lahvi. Jak chutná a s čím se pije?

Jde o řecký koňak, brandy nebo víno? Co Metaxa vlastně je, s čím se míchá a jaké jsou k dostání druhy? Vydejte se s námi na moment do Řecka a odhalte...

 

Degustační rumový kalendář – sada rumů na advent

S adventním rumovým kalendářem předvánoční shon zvládnete levou zadní. Objevte 24 rumů jedinečné chuti a prodegustujte se úspěšně až ke Štědrému dni.